DerblVinylové podlahy Brno

Úvod Katalog

Katalog vinylových podlah

Expona

Kvalitní německé vinylové podlahy Expona v kolekcích Domestic, Commercial, Design a Clic. Nabízí vynikající poměr kvality a ceny a jsou jedněmi z nejoblíbenějších vinylů vůbec.

Conceptline

Vinylová podlaha Conceptline pochází od stejného výrobce jako kolekce Expona - Objecflor. Nabízí vynikající poměr ceny a kvality. Přichází ve dvou provedeních - dřeva a kamene.

Project Floors

Designové podlahy Project Floors reprezentují autentické reprodukce dřeva, kamene a keramických materiálů. Pečlivě vybrané textury povrchu dodávají věrně realistický vzhled. Tvář skutečného dřeva a kamene kombinovaná s trvanlivostí a jednoduchým a nenákladným čištěním. V současnosti je k dostání ve více než 200 variantách.

Thermofix

Thermofix je kolekce kvalitních a cenově dostupných vinylových podlah českého výrobce Fatra Floor. Vyrábí se ve dvou řadách reprodukujících dřevo a jedné imitující kámen.

Forbo

Forbo je švýcarský výrobce (nejen) vinylových podlah. Jeho vinyly vynikají svou realističností a luxusním, velmi detailním provedením. Neskutečně věrně reprodukuje kámen, dřevo, kov i sklo.

Moduleo

Moduleo je belgický výrobce cenově dostupných vinylových podlah. Ve výrobní řadě jsou krytiny, které se svou zatížitelností hodí domácností i komerčních a průmyslových prostor. Nabízí se ve třech kolekcích. K dostání v dekorech dřeva a kamene.

Další vinyly v nabídce

V nabídce vinylových podlah, které jsou skladem k odebrání u našeho dodavatele, najdete i další značky: Johnsonite (kolekce I.D. Premier), Armostrong (kolekce Scala) a další.